podlahové kúrenie so systémovou doskou

Špeciálne vyvinutá systémová doska z tvarovaného polystyrénu s fóliou obsahuje výstupky na jednoduché a rýchle uchytenie rúrok. Účinne zabraňuje úniku tepla, izoluje od vlhkosti a výrazne tlmí krokový hluk (28 dB) na všetkých druhoch povrchu. Je vhodná pre všetky typy podkladov vrátane liatych poterov. Dá sa veľmi ľahko upravovať nožom na požadovanú veľkosť. Práca s ňou je bezpečná a montáž sa môže realizovať za neobvykle krátky čas. Pomocou výstupkov na uchytenie rúrok je polybuténová rúrka pevne zafixovaná namieste a jej vedenie je veľmi presné. Systémová doska slúži na ukotvenie rúrok s priemerom d 15 - 18 mm v rozstupoch 50, 75, 150, 225, 250 a 300 mm.

Prepracovaný systém podlahového kúrenia, ktorý sa dá prispôsobiť do akéhokoľvek priestoru. Je ideálny pre alergikov či rodiny s malými deťmi - nevíri sa prach a od nôh je teplo. Má vynikajúce úžitkové vlastnosti a umožňuje rýchlu a ľahkú montáž. Je určený na zaliatie cementovým alebo anhydridovým poterom. Ide o tzv. "mokrý" systém"

podlahove kurenie uponor
podlahove kurenie gabotherm

podlahové kúrenie - tacker systém

Je to systém podlahového vykurovania  technicky menej dokonalý systém kotvenia trubiek, ktorý pre ich uchytenie používa  špeciálne kotviace spony. Spony sa háčikmy zachytia za fóliu nalepenú na polystyrénovom páse. Montáž systému je dlhšia a náročnejšia oproti systému so systémovou doskou. Je určený na zaliatie cementovým alebo anhydrídovým poterom , tzv . " Mokrý systém ".

podlahove kurenie tacker system, trubka Ivar
podlahove vykurovanie tacker system, montaz podlahoveho kurenia tacker

Cenová ponuka podlahového kúrenia

Cenovú ponuku Vám zašleme vo forme podrobného položkového rozpočtu. Ponuka zohľadňuje všetky štandardné položky vykurovacieho systému a je zobrazený v zrozumiteľnej forme aj pre laika.

Pre cenový návrh je nutné dodať: Pôdorysy (vo formáte DWG a PDF) a rez Vášho RD (mailom) Vašu predstavu o vykurovacom systéme, prípadne Vám poradíme alebo odporučíme