cenovÉ ponUKY

 Pre vypracovanie predbežnej cenovej ponuky vyplňte jeden z formulárov

Podlahové kúrenie

Podlahové vykurovanie je systém, spĺňajúci najnáročnejšie kritériá ktorého výhody ocení hlavne užívateľ ako aj montážnik. Rovnomerne prehrieva miestnosť a dokáže znížiť prevádzkové náklady na vykurovanie až o 30%. Rúrky z polybuténu sú vysoko odolné voči usadzovaniu vodného kameňa a ostatných nečistôt.

Rekuperácia vzduchu

Spätné získavanie tepla prostredníctvom rekuperačnej jednotky umožňuje opätovne využívať odpadové teplo a tým znižovať spotrebu energie na vykurovanie. Nadmernú vlhkosť v dome, možno eliminovať pravidelným vetraním a výmenou vzduchu. Vetraním prostredníctvom otvorených okien zabezpečí lepší čerstvý vzduch, no zvyšujú sa tým celkové náklady na energie. Pri vetraní hlavne počas vykurovacej sezóny, sa veľká časť vytvoreného tepla stráca a účty za energie rastú. Dobre izolovaný nový dom stráca vetraním pri otvorených okien až takmer 30 % tepla. Ak chcete predísť zbytočným stratám na energiách a tepla, riešením je pre Vás rekuperácia vzduchu.

Nízke podlahové kúrenie Uponor Minitec

Správne riešenie pri rekonštrukcii kúrenia - žiadne búracie a sekacie práce navyše, rýchla montáž a inštalácia, krátka doba nábehu a úspora energie - to je systém Uponor Minitec. Hlavné prednosti systému Uponor Minitec sú nízka stavebná výška a minimálna doba ohrevu. Vďaka nízkej stavebnej výške 15 mm aj s poterom sa tento systém využíva hlavne pri rekonštrukcii kúrenia, kedy sa komponenty podlahového kúrenia montujú priamo na existujúce podklad.

Rozvod plynu

Jedná sa o vysokoakostné viacvrstvové potrubie od firmy Fränkische tvorené hliníkovou nosnou rúrkou, na ktorej z vnútornej i vonkajšej strany je adhézna vrstva a polyetylén, tým je dosiahnutá dobrá tvarová stabilita, fyzikálna a chemická odolnosť, odolnosť voči korózii, atď.

Ojoj! Niečo sa pokazilo.
Táto stránka nenačítala správne Mapy Google. Technické podrobnosti nájdete v konzole JavaScript.

Kontaktujte nás

Miroslav Matis - STELAGAS

Čerešňová 5
082 21 Veľký Šariš - Kanaš
Telefón: +421 905 692 520

mail: info@stelagas.sk

Súhlasím so spracovaním osobných údajov